Перейти до основного вмісту

Результати виборів у Луцьку: переможці «Слуга народу» та Ігор Палиця

Джерело:
Сила правди

ЦВК опрацювала 100% протоколів із виборчих дільниць в 22 виборчому окрузі (місто Луцьк). Серед партій найбільшу підтримку здобула партія «Слуга народу», а серед кандидатів-мажоритарників – нинішній голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. 

Відповідні результати голосування розміщені на сайті Центральної виборчої комісії.

Лідером серед партій в Луцьку стала партія «Слуга народу», яка отримала 37,24% голосів виборців, що взяли участь в голосуванні. Друге місце – у партії «Голос» із 11,87%. Дещо менше отримала «Європейська солідарність» (11,44%). За «Батьківщину» свої голоси віддало 9,62% виборців, 6,93% – за партію «Сила і честь». Решта партій в Луцьку отримали менше 5% голосів.

До слова, «Слуга народу» в Луцьку отримала перемогу на всіх дільницях крім однієї. На дільниці №071070 в Луцькому геріатричному пансіонаті з невеликим відривом перемогу здобула «Радикальна партія Олега Ляшка», проте до Верховної Ради радикали все ж не потраплять. 

Явка виборців у Луцьку склала 52,77%.

результати

В одномандатному виборчому окрузі перемогу здобув самовисуванець, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, отримавши 37,17% голосів. Для нього це вже друга перемога в обласному центрі Волині – у 2012-2014 році Палиця вже був народним депутатом від Луцька.

На другому місці із 27,24% голосів досить несподівано опинився висуванець від партії «Слуга народу» Сергій Пісачук, який майже не займався передвиборчою кампанією. Третє місце у висуванця «Європейської солідарності» Юрія Моклиці (8,78%), четверте – у свободівця Миколи Федіка (7,57%). Решта кандидатів отримали менше 5% голосів виборців, які прийшли на дільниці.

До слова, Ігор Палиця здобув перемогу на 80 луцьких дільницях, Сергій Пісачук – на 4-х.

Результати мажоритарка ОВО 22