Перейти до основного вмісту

Про Нас

«Центр журналістських розслідувань «Сила правди» це об’єднання журналістів, які прагнуть справедливості та демократичного суспільства без корупції.Наші цінності: чесність, відповідальність, справедливість, сміливість, розуміння обов’язку перед суспільством і читачами.Наша місія: розвивати громадянське суспільство і правову державу через поширення суспільно важливої інформації; розвивати розслідувальну журналістику; сприяти формуванню професійних журналістів в галузі розслідувань; захищати права і свободи людини; сприяти зміцненню незалежних медіа.

 

Наші завдання:

  • проведення журналістських розслідувань та інших журналістських матеріалів;

  • здійснення громадського контролю за діяльністю органів влади і місцевого самоврядування;

  • підтримка правозахисного руху в Україні та світі;

  • сприяння підвищенню медіаграмотності громадян України;

  • проведення медійних, правозахисних, наукових та інших семінарів, тренінгів, навчань та інші.

 

 

Перед нами стоять непрості виклики, але ми свідомі того, що така ціна незалежності і суспільство завжди очікує від нас більше. Тому ми чесно і за професійними стандартами інформуємо суспільство, викриваємо корупцію та оскаржуємо порушення.

 

Громадська організація «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» офіційно зареєстрована 19.10.2017 року управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

 

Засновники організації – волиняни Шварцкоп Віра Василівна та Міщук Олександр Ярославович.

 

Члени організації: Валентина Куць, Юрій Горбач, Оксана Петрук, Ірина Мусій, Марія Смик.

 

Директор – Валентина Куць, заступник директора – Юрій Горбач.

 

«Сила правди» – неприбуткова громадська організація, яка провадить статутну діяльність за підтримки українських та міжнародних організацій, добровільних пожертв та благодійних внесків.Наші проекти:

1. «Підтримка розслідувальної журналістики у Волинській області» (01.02.2018 – 30.09.2018), підтриманий Національним фондом підтримки демократії (NED)

2. «Підтримка розслідувальної журналістики у Волинській області» (01.10.2018 – 30.09.2019) підтриманий Національним фондом підтримки демократії (NED)

3. «Створення бази приватизованої і орендованої комунальної нерухомості Луцька» (01.10.2018 – 28.06.2019), підтриманий Міжнародним фондом «Відродження»

 

Головний редактор (директор) – Валентина Куць

Заступник головного редактора (заступник директора) – Юрій Горбач

Журналісти: Оксана Ковальчук (Петрук), Марія Смик.

Із питаннями, пропозиціями та зауваженнями звертатися:

E-mail: [email protected]

Моб: +38 067 525 5720

 

Або на сторінки у соціальних мережах:

Facebook

Twitter

Instagram

 

Публічний щорічний звіт Громадської організації «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» за 2018 рік:

ЯК ПІДТРИМАТИ

 

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» працює аби розвивати громадянське суспільство та правову державу. Хто ми і чим займаємось можна почитати тут.

 

Центр може реалізувати ще більше проектів, написати журналістських розслідувань чи підготувати цікавої аналітики, якщо ви підтримаєте нас посильною для вас сумою. Підтримавши роботу журналістів Центру ви також можете долучитись до розбудови справедливого суспільства без корупції.

 

Підтримати фінансово можна за реквізитами:

ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди»

ЄДРПОУ 41673159

Р/р. UA023253650000026002021087054

МФО 325365, ПАТ «Кредобанк»

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на виконання статутних завдань

 

Щоб підтримати в інший спосіб - пишіть нам на [email protected], або у Facebook, або телефонуйте: +38067 525 5720

 

Також «Сила правди» пропонує допомогу у проведенні аерофото- та аеровідеозйомки. В першу чергу – журналістам. Фото чи відео з висоти пташиного польоту додасть вашому матеріалу наочності, яскраво проілюструє об’єкт чи проблему, якщо ви пишете про об’єкти нерухомості, будівництва, вирубку лісів, екологічні проблеми регіону тощо.

 

НЕжурналісти теж можуть звертатися.

 

Оплата за зйомку йтиме, в тому числі, на потреби Центру журналістських розслідувань «Сила правди». А це значить, що ви не тільки матимете унікальні кадри, але й долучитеся до соціально відповідальної місії і робитимете «Силу правди» сильнішою – а ми зможемо підготувати більше журналістських розслідувань та аналітики на суспільно-важливі теми.

 

Щодо аерозйомки пишіть на сторінку Vysoko.ua або на електронну пошту: [email protected]

 

Про отримання та використання фінансової та матеріальної допомоги ми обов’язково відзвітуємось у нашому щорічному звіті!

 

Для розміщення реклами на сайті sylapravdy.com телефонуйте: +38067 525 5720, або пишіть: [email protected]