Перейти до основного вмісту

«Депутатські» заслуги: як на Волині використали майже 46 мільйонів гривень державної субвенції

Волинська область у 2019 році отримала понад 46 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.
Секрети «таємної» атестаційної співбесіди луцького судді Андрія Подзірова
Суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Подзіров проходив співбесіду в рамках кваліфікаційного оцінювання на пільгових умовах. Якщо інші судді відповідають на питання ВККС під відеозапис, то для нього зробили виняток. Одначе це не допомогло йому успішно пройти атестацію.
Чия техніка громила контейнери на Старому ринку Луцька і як насправді мав би проходити демонтаж
Важка техніка, яка 4-го лютого взяла участь в «демонтажних роботах», а по факту – погромі і руйнуванні контейнерів на Центральному ринку Луцька, – належить приватному підприємцю Степанові Книшу та компаніям місцевого бізнесмена Василя Гордійчука.
Суд вдвічі зменшив штраф заводу Палиці «Укргазвидобуванню»
Державна компанія «Укргазвидобування» через суд стягнула у заводу «Енко», який належить родині народного депутата з Луцька Ігоря Палиці, майже 300 тисяч гривень за прострочення постачання вагончиків для проживання працівників.
ТОП-11 хабарів 2019 року на Волині
За що тільки не давали та не отримували хабарі впливові волиняни у 2019 році: від вирішення земельних справ до отримання компенсацій за житло для АТОвців.
Мораторій на будівництво у Луцьку триватиме щонайменше до квітня
У Луцькій міській раді сподіваються у квітні-травні оприлюднити остаточний проєкт оновленого історико-архітектурного опорного плану міста та генерального плану міста.
Наслідки нічного погрому на Центральному ринку Луцька (ФОТО)
Вчора, 4 лютого, близько 22:30 на Центральному ринку Луцька розпочали примусовий демонтаж контейнерів, який завершився погромом і псуванням майна підприємців.
«Волинська ягідка» оформляє документи на водокористування заднім числом

Підприємство «Волинська ягідка» почало дві процедури оцінки впливу на довкілля щодо зрошення плантацій лохини в Шацькому . . .

Недоброчесні. Як голова Ківерцівського райсуду проходив атестацію
Голова Ківерцівського районного суду Олександр Костюкевич судився з Громадською радою доброчесності через висновок про невідповідність займаній посаді.
Як волинські забудовники розіграли 127 мільйонів на квартирних конкурсах Міноборони
Найбільший забудовник Волині «Луцьксантехмонтаж №536» продав Міністерству оборони України 119 квартир для військових.