Перейти до основного вмісту

Мораторій на будівництво у Луцьку триватиме щонайменше до квітня

У Луцькій міській раді сподіваються у квітні-травні оприлюднити остаточний проєкт оновленого історико-архітектурного опорного плану міста та генерального плану міста.
«Волинська ягідка» оформляє документи на водокористування заднім числом

Підприємство «Волинська ягідка» почало дві процедури оцінки впливу на довкілля щодо зрошення плантацій лохини в Шацькому . . .

Закриті справи відносно п’яних водіїв «вилізли боком» судді з Маневич
Суддя Маневицького районного суду Ірина Токарська неатестована через те, що «не встигала» розглядати справи відносно нетверезих водіїв.
Через будівництво в Озерянському заказнику скасували розпорядження голови ОДА і відкрили «кримінал»
За втручання прокуратури Волинська обласна державна адміністрація визнала таким, що втратило чинність, розпорядження про виділення одному з підприємств області лісової ділянки площею 2,3 га на території загальнозоологічного заказника місцевого значення «Озерянський».
Стало відомо, які підприємства фігурують у кримінальному провадженні пов’язаному з обмілінням Світязя
У кримінальному провадженні, відкритому 3 січня цього року, фігурують три підприємства, які займаються вирощуванням лохини у Шацькому районі. 
Суди і «кримінал». На Волині прокуратура намагається повернути землі лісфонду державі
На Волині понад 2175 гектарів земель лісфонду перейшли у приватну власність.
Держекоінспекція перевірить «Волинську ягідку»
Державна екологічна інспекція у Волинській області обіцяє цьогоріч перевірити «Волинську ягідку» – підприємство, яке вирощує лохину у Шацькому районі. Його внесли до переліку планових контрольних заходів на 2020-й рік.
Subscribe to #Ми вплинули